Peg Pérego - BOOK PLUS SPORTIVO+MODULAR 2014

596.00
máte otázky?
má extrémne ľahkú kostru, ktorú možno zložiť jedným pohybom podobne ako knihu. V zloženom stave kočík zaberá minimum priestoru a možno ho zložený postojačky odložiť .  Kočík má výbornú ovládateľnosť vďaka guličkovým ložiskám vo všetkých kolieskach,a za pomoci odpruženia zadných kolies zvláda i náročnejší terén. Predné o 360° otočné kolieska možno v prípade potreby zaaretovať. Kočík na mieste bezpečne zastaví nožná nášlapná brzda na zadnej náprave. Pre lepšie prispôsobenie sa kočíka rôznej výške používateľa možno rukoväť kočíka výškovo nastaviť.

 

Športová časť kočíka je otočiteľná v smere jazdy kočíka (tak aby ste s dieťatkom mali kontakt) i v protismere jazdy kočíka jednoduchým pohybom. Pri skladaní sa opierka kočíka skladá proti sedáku, vďak čomu ostáva sedák čistý. Chrbtová opierka kočíka je dostatočne priestranná a pohodlná a možno ju nastaviť do 8 pozícií vátane ľahu. Samostatne polohovateľná je do 2 polôh opierka nožičiek. O bezpečnosť dieťaťa v kočíku sa starajú 5-bodové nastaviteľné bezpečnostné pásyvyklápacie mäkčené madlo, ktoré uožnuje ľahký prístup k dieťaťu. Strieška kočíka s UV ochranou (UPF 50+)  je sklápateľná a polohovateľná do rôznych pozícií. Vďaka odzipsovateľnej zadnej časti striešky možno vytvoriť letný kočík, ktorým jednoducho prúdi vzduch. Strieška má i priehľadné okienko, ktoré umožňuje sledovať dieťatko v kočíku.

Súčasťou výbavy kočíka je veľký a praktický košík s výborným prístupom a pláštenka proti dažďu.

 

Hlboká vanička Navetta XL je priestranná a pohodlná vanička zo skeletom vyrobeným z polypropylénu potiahnutého textilným poťahom. Dno vaničky je výborne odvetrávané, vďaka čomu dochádza vo vaničke k optimálnej cirkulácii vzduchu. Vnútro vaničky je príjemne mäkké s bavlneným poťahom, ktorý možno jedoducho oprať. Dno vaničky možno z vonkajšej strany polohovať až do polosedu. Vďaka výklopným nožičkám možno vaničku použiť i ako cestovnú postieľku. Sklopiteľná strieška vaničky chráni dieťa pred vetrom a naderný slnečným žiarením.

Súčasťou vaničky je i praktický nánožník a sklopiteľné madlo na prenášanie a manipuláciu s vaničkou.

Po dokúpení setu Auto Kit, možno vaničku použiť ako autosedačku skupiny 0 pre dieťa do 10 kg. Kit umožňuje vďaka popruhom pripevniť vaničku do auta a prevážať dieťatko na dlhých cestách v prirodzenej polohe ležmo.

 

Primo Viaggio Tri-fix K je autosedačka vhodná od narodenia do 13 kg. Autosedačku možno v aute pripútať pomocou 3-bodového pásu auta. Autosedačky je vyrobená z ľahkého no odolného polypropylénu. Malé detičky majú po narodení slabé svaly krčnej chrbtice, vďaka čomu môže dôjsť k zveseniu hlavičky v autosedačke a problémom s dýchaním dieťaťa. Tri-fix má nastavovací mechanizmus, ktorý umožnuje aby bola hlavová opierka sedačky polohovaná do 5 polôh a zaručovala optimálnu ochranu hlavy dieťaťa. O bezpečnosť dieťatka v autosedačke sa starajú i 5-bodové pásy s centrálnym uťahovaním. Poťah autosedačky je vyrobený z vzdušného materiálu Comfort-Dry a možno ho oprať na 30°C. Sklápacia slnečná strieška poskytuje ochranu pre detskú pokožku v horúcich letných mesiacoch i ochranu proti nepríjemnému vetru. Súčasťou sedačky je i praktické polohovateľné madlo na prenášanie autosedačky.

 

Taška na kočík Borsa je originálna závesná taška na kočíky Peg Pérego s prebaľovacou podložkou. Taška sa na kočík vešia pomocou dvoch karabín alebo ju možno nosiť zavesenú na ramene.

 

Ku kočíku možno zvoliť 2 farby konštrukcie:

 

Rozmer športovýkočík: 93,5x59x106 cm

Rozmer zložený športový kočík: 83x59x38 cm

Hmotnosť športový kočík: 9 kg

Rozmer vaničky: 87x45,5x67 cm

Hmotnosť vaničky: 5,3 kg

Rozmer autosedačka: 66x44x63 cm

Hmotnosť autosedačka: 5 kg